Zadbaj o rozwój!

Inwestując w firmę, nie zapomnij o inwestycji w swoich pracowników… oraz w siebie.

Kompetencje, umiejętności oraz motywacja twojego zespołu pracowników ogromnie determinuje sukces biznesowy Twojej firmy. Aby zwiększyć efektywności swoich pracowników oraz zachęcić ich do większego zaangażowania zapraszamy do udziału w treningach interpersonalnych oraz sesjach coachingowych.

Agencja Spinaczi przygotowała dla Ciebie pełny pakiet rozwiązań, z myślą o Twoim biznesie.

 

 

Coaching Katowice

 

 

BE –MASTER Coaching to proces, którego celem jest odkrywanie własnego potencjału, otwarcie się na doświadczanie więcej, mocniej, pewniej. Jest pomocny zarówno w odniesieniu do osób indywidualnych, jak i firm, organizacji. Uporządkowanie rzeczywistości, postawienie jasnych celów, odkrycie źródeł osobistej motywacji daje bardzo dobre i trwałe rezultaty.

BE–MASTER Coaching wierzy w kreatywność, odwagę, mądrość swojego klienta.

W zależności od Twoich potrzeb, oferujemy specjalistyczne usługi coachingowe, skoncentrowane w obszarach:

– coaching edukacyjny,

– women coaching,

– coaching osobisty,

– career coaching,

– coaching sukcesu.

 

Szkolenia dla firm w woj. śląskim

 

 

Trening szkoleniowy to proces, którego celem jest stopniowe odkrywanie i efektywniejsze wykorzystywanie umiejętności Twoich pracowników. Ta formuła nie tylko uczy, ale także pozwala zmienić niekorzystne nawyki na takie, które wzmacniają osobisty potencjał. Krok po kroku, uczymy twoich pracowników, jak rozwijać ‚mięsień’ asertywności, motywacji, komunikacji w swoim życiu. Uczestnicy otrzymują dostęp do metod, ćwiczeń, które powtarzane systematycznie przynoszą znakomite rezultaty i nadają życiu pełnię, a Twojej formie pozwalają efektywniej działać.

Oferta szkoleń firmowych w woj. śląskim:

 1. Motywa(k)cja – trening coachingu motywacyjnego. Zainspiruj się do działania. Zwalcz słomiany zapał.
 2. Jak mówić, aby inni chcieli nas słuchać? – trening wystąpień publicznych. Zostań mistrzem wystąpień. Naucz się opanowywać stres i zachwyć wszystkich swoją odwagą.
 3. Coaching grupowy dla pracowników – szkolenie o jeden krok dalej. Jeśli chcesz osiągnąć trwałe rezultaty w postaci zintegrowanego oraz efektywnie pracującego zespołu, naucz go samodzielnie rozwiązywać problemy. Coaching grupowy to gwarancja długotrwałych efektów.
 4. Rubinowy ogród kobiet. Trening relaksacyjno – coachingowy dla kobiet. Uwolnij swoje piękno i zachwyć się swoją wyjątkowością.
 5. Czas to mój atut – trening przejmowania kontroli nad czasem w twoim życiu. Poznaj techniki i metody przejęcia kontroli nad czasem.
 6. TAK czy NIE? Trening asertywności w praktyce. Naucz się jasno i otwarcie komunikować swoje potrzeby oraz opinie.
 7. Życie po stresie. Trening antystresowy –  Wypracuj w sobie przekonania, które wzmocnią twoją odporność psychiczną.
 8. Efektywna komunikacja w pracy. Zbuduj lepsze relacje w firmie. Naucz swoich pracowników prowadzenia właściwej komunikacji z partnerami biznesowymi twojej firmy.
 9. Techniki trenerskie w zarządzaniu zespołem.  Zostań prawdziwym liderem swojego zespołu. Naucz się wykorzystywać atrakcyjne metody i narzędzia trenerskie, które skuteczny właściwy proces komunikacji.

Zapraszamy do kontaktu. Przygotowane i prowadzone przez trenerów BE-MASTER szkolenia dla firm to gwarancja większej efektywności pracowników Twojej firmy.

 

Szkolenia otwarte w Katowicach

 

 

Skuteczny trening szkoleniowy to proces, którego celem jest stopniowe odkrywanie i wykorzystywanie własnych możliwości.

Udział w warsztatach interpersonalnych pomoże Ci zmienić niekorzystne nawyki, które ograniczają Twój potencjał. W zależności od potrzeby możesz poprawić swoją asertywność, nauczyć się efektywnej komunikacji, zmotywować się do aktywnego działania lub oddać się chwili relaksu i podróży w głąb siebie.

 

OTWARTE TRENINGI SZKOLENIOWE

 • Rubinowy ogród kobiet. Trening coachingowy dla kobiet
 • Czas to mój atut – trening przejmowania kontroli nad czasem w twoim życiu
 • TAK czy NIE? Trening asertywności w praktyce
 • Życie po stresie. Trening antystresowy

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w treningach szkoleniowych, śledź na bieżąco ogłoszenia o warsztatach. Prowadzimy szkolenia w Katowicach oraz innych miastach województwa śląskiego.